Chrudim - Chrast – Hrochův Týnec | |
20:07 | Chrudim Borzna |
20:09 | Chrudim Bída |
20:12 | Chrudim Stromovka |
20:18 | Slatiňany Supermarket |
20:20 | Orel hostinec |
20:23 | Zaječice zast. |
20:28 | Chrast nám. |
20:32 | Rosice hostinec |
20:37 | Přestavlky zast. |
20:41 | Hr. Týnec čerp. stanice |
20:43 | Čankovice zast. |
20:45 | Holešovice zast. |
20:46 | Chroustovice zast. |
20:48 | Poděčely |
3:45 | odjezd |
Městec - Vysoké Mýto - Luže | |
20:59 | Městec zast. |
21:01 | Ostrov zast. |
21:04 | Stradouň zast. |
21:09 | Zámrsk zast. |
21:14 | Vys. Mýto autobus. nádr. |
21:16 | Vys. Mýto hosp. U Brežněva |
21:18 | Vanice zast. |
21:19 | Brteč zast. |
21:20 | Svařeň zast. |
21:22 | Řepníky Jednota |
21:25 | Střemošice |
21:29 | Luže nám. |
21:31 | Radim zast. |
21:32 | Lozice zast. |
21:33 | Křižovatka Jenišovice zast. |
21:34 | Zalažany zast. |
21:36 | Poděčely |
3:00 | odjezd |